Sukcesy i wydarzenia

Liga Mistrzów Dziewiątki

Seminarium z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Nowe normy WHO dotyczące aktywności fizycznej

Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała nowe normy dotyczące aktywności fizycznej. Zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem i oczywiście do nieustannego dbania o poziom swoje sprawności, który przekłada się na funkcjonowanie całego naszego organizmu.

17 września 2021 r.


GDAŃSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

LICEALIADA FESTIWAL SZTAFET DZIEWCZĄT 4×100 m i 4×400 m – III MIEJSCE
LICEALIADA FESTIWAL SZTAFET CHŁOPCÓW 4×400 m – III MIEJSCE


Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:


Natalie Geryk, Joanna Niedrowska, Zuzanna Olszewska, Magdalena Rybandt, Julia Wolińska, Idzi Duraj, Szymon Kolarz, Mateusz Kulaszewicz, Mateusz Laskowski, Adam Litwin, Tymon Mańkowski, Mateusz Pawlak, Eryk Polak, Bartosz Sulżycki.


Gratulacje!

Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych –

Licealiada – II miejsce


Reprezentacja szkoły:


Małgorzata Rodzik, Zofia Markowska, Piotr Bekier, Jan Tlaga, Tymoteusz Kolankiewicz


Gratulacje. Oby takich sukcesów było więcej.