Praca

Zawód nauczyciela to Twoje powołanie? Chcesz realizować je przez realizację autorskich pomysłów dydaktyczych?               Umiesz przekazywać wiedzę w sposób niesztampowy, a jednoczenie skutecznie edukować?                                                      Kochasz pracę z młodzieżą i dobrze odnajdujesz się w relacjach z uczniami,                                                                                szanując ich zdanie i budując atmosferę wzajemnego zaufania?

Jeśli tak – jesteś osobą której szukamy!

Przyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą! Jesteśmy ciągle rozwijającym się zespołem. Do naszego Grona Pedagogicznego chcemy dołączać osoby chętne do pracy i nietuzinkowe. Takie, jacy są nasi uczniowie – creative thinkers!

Praca dla nauczyciela języka hiszpańskiego

Wymagania:

  • Uprawnienia do nauczania języka hiszpańskiego w szkole ponadgimnazjalnej (kwalifikacje do nauczania przedmiotów ogólnokształcących – zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku do obwieszczenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 czerwca 2013 r.(D.U. z 2013r. poz.1207)
  • Uprawnienia do nauczania innego przedmiotu będzie atutem
  • umiejętność prowadzenia zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi dydaktycznych
  • znajomość i stosowanie TIK w nauczaniu
  • wysoka kultura osobista

Obowiązki:

Określone w ustawach Karta Nauczyciela, o systemie oświaty i innych oraz odpowiednich aktach wykonawczych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i pomocy dydaktycznych oraz technologii IT
  • praca w kreatywnym zespole z dużym doświadczeniem

Skontaktuj się

Zmień wielkość