Konsultacje/dyżury nauczycieli


DYŻURY NAUCZYCIELI – indywidualne spotkania dla rodziców i uczniów

JĘZYK ANGIELSKI:

Błońska Zofia – czwartki, godzina 8:00, sala 109
Czapska Izabela – czwartki, godzina 8:00, sala 212
Dyl Anna – wtorki, godzina 8:00, sala 215
Jagiełłowicz Maria – czwartki, godzina 8:00, sala 112
Juścińska Anna – czwartki, godzina 8:15 sala 108
Solowska Małgorzata – godziny pracy pani dyrektor, gabinet dyrektora
Tubis Beata – poniedziałki, godzina 8:00, sala 19 oraz piątki godzina 13.45 sala 212
Weremko Dorota – poniedziałki, godzina 13.50 oraz wtorki, godzina 14.35 , sala 11

JĘZYK NIEMIECKI:

Derebecka Lidia – wtorki, godzina 8:00 lub 15:30 w dniu zebrań i konsultacji, sala 111
Radziszewska Małgorzata – wtorki, godzina 8:00, sala 31
Wojciechowska Natalia – poniedziałki, godzina 15:20, sala 17

JĘZYK POLSKI:

Bazan Elżbieta –  wtorek, godz. 8.00, sala 302
Buss Monika – poniedziałek, godz.14:30, sala 34
Ignasiak Elżbieta – piątki, godz. 13:35, sala 207
Kosek Dorota – wtorek, czwartek, godz. 8.00 – konsultacje, poprawy sprawdzianów dla klasy 2 a i 3 a gimnazjum oraz dla klasy II d (po wcześniejszym umówieniu się), sala 24
Murdzek Anna – czwartek, godz. 8.00, sala 202
Licznerska Aniela – czwartek, godz. 8.00, czytelnia

MATEMATYKA:

Chorek Ewa – wtorek, godzina 8:00, sala 213
Seledyn Ewa – czwartek, godzina 8:00, sala 304
Michalska Monika – czwartek, godzina 8:00, sala 305

FIZYKA:

Kos Iwona – wtorek, godzina 8:00, sala 23
Kwaśniewska Barbara – środa, godzina 13:45, sala 21

INFORMATYKA:

Kwiatkowski Marek – środa, godzina 15:20, gabinet wice dyrektora

CHEMIA:

Kościńska Grażyna – wtorki, godzina 7:05, sala 209

BIOLOGIA:

Lisius Grażyna – czwartki, godzina 15:15, sala 34
Potocka Joanna – wtorki, godzina 15:25, sala 109

GEOGRAFIA:

Mejer Grażyna – poniedziałki, godzina 14:30, sala 31
Ulewicz-Słowińska Teresa – wtorki, godzina 14:30, sala 301

HISTORIA:

Albecka Joanna – poniedziałki, godzina 13:50, sala 19
Ogórek Iwona – czwartki, godzina 14:30, sala 23
Ostapowicz Dariusz – środy, godzina 7:10, sala 19
Raczyński Maciej – piątki, godzina 7:10, sala 303

WIEDZA O KULTURZE:

Pawłowska Marzena – wtorki, godzina 14:30, sala 303

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:

Ogórek Iwona – czwartki, godzina 14:30, sala 23
Ostapowicz Dariusz – środy, godzina 7:10, sala 19

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:

Tomczak Krzysztof – wtorki, godzina 8:50, sala 21

RELIGIA:

Karpińska Sylwia – środa 12.50 -13.35, czwartek 14.25-15.20

WF:

Brzóska-Murach Gabriela – poniedziałki, godzina 15:20, sala gimnastyczna
Klonowska Joanna – wtorki, godzina 11:30, sala gimnastyczna
Oleksiewicz Janusz – poniedziałki, godzina 10:35, sala gimnastyczna
Zaremba Beata – wtorki, godzina 15:15, sala gimnastyczna
Zmarzlik Magdalena – poniedziałki 15:15, sala gimnastyczna

Zmień wielkość