W kwietniu 2020 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ,,Edukator Roku Online’’, organizowanego przez BRAINLY, w którym nominowano aż trzech nauczycieli naszej szkoły: Panią Dyrektor Małgorzatę Solowską, polonistkę Panią Elżbietę Bazan  oraz nauczyciela informatyki Pana Bartosza Chysia.  

Klasa 1F3 nominowała Panią Elżbietę Bazan. Uczniowie nagrali filmik, w którym podziękowali za wspaniałą pracę, poświęcony czas oraz serce w przygotowywanie lekcji online. Co prawda nie udało się osiągnąć największej liczby głosów, jednakże zgłoszenie klasy zostało docenione przez Jury konkursu. Zgodnie uznali, że ich nominacja zasługuje na nagrodę! Według organizatorów filmik „zdecydowanie wyróżniał się na tle innych nominacji, cieszy nas to, że tak kreatywnie podeszliście do tego zadania.”. Uczniowie otrzymali tablet Samsung Galaxy Tab A oraz głośnik JBL Xtreme 2.  

Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy, a klasie 1F3 życzymy dalszych sukcesów na polu kinematografii!