Nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją trener gimnastyki sportowej.

  • Trener kulturystyki i fitness w PZKFiTS
  • Trener przygotowania motorycznego
  • Instruktor Cross Training
  • Ukończone liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego, siłowego i wytrzymałościowego oraz dietetyki.

Pracę nauczyciela wychowania fizycznego łączę z pracą trenera personalnego i instruktora zajęć typu cross. W pracy z uczniami wykorzystuje zdobyte na szkoleniach doświadczenie wpływając na poprawę właściwych wzorców ruchowych i zdolności motorycznych. W szkole odpowiadam za zajęcia na siłowni i prowadzenie reprezentacji szkolnej w piłce nożnej, której jestem wielkim miłośnikiem. Prywatnie uwielbiam sport, zwłaszcza w wykonaniu wytrzymałościowym jak i siłowym.  Często biorę udział w różnego rodzaju zawodach związanych z tym rodzajem wysiłku. Od pewnego czasu bardzo spodobał mi się triathlon i biegi długodystansowe.