Łukasz Godlewski

Nauczyciel akademicki – metodyka WF AWFiS Gdańsk, instruktor narciarstwa, instruktor odnowy biologicznej,

żeglarz jachtowy, trener gimnastyki sportowej, nauczyciel wychowania fizycznego posiadający dwunastoletnie doświadczenie w pracy na wszystkich etapach edukacji. W sporcie szkolnym oddany Unihokejowi z wieloma sukcesami. Kulturę fizyczną uprawia i propaguje w swym życiu jako jedną ze składowych kultury w ogóle. Resztę swego życia poświęca muzyce i wszelakim formom wyrazu artystycznego. Organizator i współorganizator koncertów, konferencji, oraz debat społecznych. Twierdzi, że nauczyciel WF-u posiada zupełnie inny klucz do drzwi, którymi można wejść w często zabarykadowany świat ucznia. Czasem surowy, ale nigdy wątpiący w możliwości drugiego człowieka.