Gabriela Brzóska-Murach

Dyplomowana nauczycielka wychowania fizycznego i EDB w IX Liceum Ogólnokształcącym im. K Kolbergera w Gdańsku. Trenerka żeglarstwa, trenerka przygotowania motorycznego, opiekunka Samorządu Uczniowskiego, tutorka, opiekunka szkolnych drużyn siatkarskich dziewcząt i chłopców. Współtwórczyni wyjazdu integracyjnego dla klas pierwszych. Współorganizatorka Konferencji szkoleniowych Samorządów Uczniowskich w Gdańsku. Prowadziła warsztaty dla nauczycieli oraz młodzieży z samorządności oraz cyberprzemocy. Współorganizatorka wyjazdów kulturowych w kraju za granicą. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne formy treningowe nie tylko w nauczaniu siatkówki, ale również podczas zajęć na siłowni i w sali fitness, jej ulubionym przyrządem są kettle. Najważniejsze w pracy są relacje, to one pozwalają rozwijać skrzydła.

Żeglarka, czynnie reprezentująca barwy klubu AZS AWiS Gdańsk, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Pucharu Świata, była członkini Kadry Olimpijskiej w żeglarstwie. Zakochana w podróżach.