Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla młodzieży „Świat oczami młodych” organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską. „Świat oczami młodych” to jedyna okazja do samodzielnego zaprojektowania znaczków! Projekty oraz nazwiska laureatów znajdą się na znaczkach okolicznościowych, które zostaną wprowadzone do obiegu w październiku 2017 roku.

 Celem konkursu jest stworzenie projektów znaczków pocztowych, które przedstawią szeroko rozumiane hasło przewodnie „Czas na zdrowie”. Znaczki, oprócz wartości użytkowej oraz kolekcjonerskiej, mają stanowić element prozdrowotnej edukacji, wpisujący się w misję Fundacji BOŚ i Poczty Polskiej.

Pracę konkursową należy wykonać ręcznie na szablonie dowolną techniką, która nie będzie przestrzenna, np. farbami, kredkami, ołówkiem.
UWAGA! Na pracę nie należy nanosić takich elementów jak napis „Polska” czy nominał – należy przygotować samą ilustrację do hasła:

„Czas na zdrowie”

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie na stronie  www.oczamimlodych.pl

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO BIBLIOTEKI IX LO

 DO DNIA 31.05.2017r.