Rekrutacja  2020/2021 – uwaga szczegóły dotyczące punktowanych przedmiotów w regulaminie rekrutacji link poniżej.

W IX Liceum odpowiadamy elastycznie na zapotrzebowanie rynku pracy, co roku optymalizując profile klas tak, by zapewnić absolwentom „Dziewiątki” najlepszy możliwy start do dalszej nauki na studiach i przyszłej pracy po nich. W roku szkolnym 2020/2021 proponujemy młodzieży wybór między sześcioma profilami, dopasowanymi do ich zainteresowań i przyszłych wymagań zawodowych. 

Zapraszamy Was, Drodzy Absolwenci Szkół Podstawowych, do naszych klas pierwszych!

  • 6 klas dla Absolwentów Szkół Podstawowych

Starannie zaprogramowane profile i dodatkowa oferta pozalekcyjna, o której możecie przeczytać na stronie, zapewnią Wam ciekawą naukę i skuteczne zdobywanie wiedzy niezbędnej do startu na wymarzone studia!

Dokumenty rekrutacji  2020/2021